У Львові вібулись змагання “Кубок Комтура 2014”

IMG_7062

26 та 27 квітня у Львові відбулись традиційні змагання з легкої атлетики та плавання – “Кубок Комтура 2014”. У цьогорічних змаганнях участь взяли близько 150-ти юнаків та юначок з більш ніж 10 куренів.

У перший день змагань спортовці змагалися у стрибках в довжину з місця/розбігу, бігу на коротку та середню дистанцію, метали м’яч. Кульмінацією першого дня стала командна естафета 4*100м, в якій як серед хлопців, так і серед дівчат перемогу здобули майбутні володарі Кубку.
_mkNOKofypg
Також, на території “Кубку Комтура” діяли зони активітетів: фрізбі, дартс, слейк-лайн, бабмінтон, настільні ігри, які були активно заповнені під час перерв між змагами. А супроводжували усі ці дійства ритмічні мелодії, які лунали на весь стадіон і підбадьорювали маленьких спортсменів.
На другий день, переодягнувшись в купальники, учасники змагань боролись за звання кращих на дистанціях 25,50 та 75 м вільним стилем. Обійшлось без світових рекордів, але результати були хороші.
DSC_4934
Коли ж усі змаги були позаду, а результати пораховані, то виявилось, що чемпіонами стали к.ч. 5 ім. Романа Купчинського серед хлопців та к. ч. 36 ім. Анни Ярославни серед дівчат.
Переможці отримали призи, а всі учасники змагань мотивацію займатись спортом, готуватись до наступних змагань і завоювати кубок для свого куреня.