Народжені жити в горах, ніколи не спустяться в долину

9-10 листопада ОЗОни здійснили мандрівку в Карпати по маршруту “Дземброня – Піп Іван – Говерла – Заросляк”.

1402048_10202501401241726_1267296458_o

Нижче пропонуємо прочитати спогади Ромка Колобочка, одного з ініціаторів мандрів:

 

“Вони по-особливому марили горами. Кожен новий підйом,траверс, здобута вершина додавали адреналіну , та розганяли кров у молодих венах. За свою життя, я бачив різних людей, хтось фанатів від спорту, когось вабили шумні компанії та вечірки. Хтось не вбачав свого життя без цигарки та дивакуватої музики. Дехто малював, різьбив чи вигадував. Вони ж були одержимі горами. Це не можна порівнювати ні з чим,- постійно повторювали вони, – це краще за допінг , краще за нокаути Кличка та морозиво з фісташками, краще за романтичні вечері на Ейфелевій вежі та аромат Jennifer Lopez. Краще за світлини National Geographic, голос Adele та сексуальність Bruce Willis. При першій- ліпшій нагоді пакували свої манелі до наплічників та чимдужче гнали вгору.

Наші прапори ближче до неба, аніж до землі,- любили повторювати вони. Захоплення не було масовим, не нагадувало за зовнішніми ознаками епідемії. Одержимість захоплювала випадково, нею заражалися одиниці . Але то вже було невиліковне та на все життя.

Одержимість – це постійно шукати в календарі вільні вихідні та напам»ять знати часові відстані між 2-ох тисячниками Чорногори. Одержимість – це по дорозі додому, після зарплати, забігати в Команчеро і купувати шось по сейлі. Одержимість – це замовляти трав’яний чай в львівській кнайпі і пригадувати, шо термогорнятко ше й досі тримає «аромат гір» Одержимість – це вкінці кожного місяця перевіряти об’єм балона для пальника. Одержимість – це вимірювання всіх величин в літрах. Одержимість – це щосезонні подряпані ноги від жерепа, і загорілі писки на початку квітня. Одержимість – це купувати годинника і перше шо шукати в характеристиках ,- це альтметр. Одержимість – це вибираючи в подарунок парасолю за звичкою питати про мембрану. Одержимість- це на всьому жовтому вбачати напис Vibram. Одержимість – це друзі, правдиві, без понтів та пафосу, завжди відверті та щирі. Одержимість –це… це бути одним з них …”

1008828_10202501393441531_495875720_o

Цей запис опублікований в категорії Блог. Дата: . Автор: Петро Задорожний.

Вгору