Ранковий пробіг, спортивні змагання і ватра: Орден Залізної Остроги провів курінну раду поблизу Тернополя

Хай живе Великий Комтур наш!

14-15 вересня 2013 року Божого в мальовничій місцевості поблизу с. Струсів (Тернопільської області) відбувся черговий XVIII Великий Конвент куреня УСП ч.15 «Орден Залізної Остроги» ім. Святослава Завойовника.

У дружній атмосфері, «приятелі серця» проаналізували діяльність куреня за попередній рік, прийняли звіти, надали абсолюторії та обрали новий провід.

Новим Комтуром Ордену став лицар Гонта,

Канцлер — булавний Монах;

Трибун — стрілець Дніпро;

Стратег — четар Пацюк;

Камерарій — булавний Зенко;

Консул (по здоровому способу життя) — старший стрілець Вовк.

Поряд зі змістовою насиченою була і розважальна частина програми. Зокрема відбулися змаги з підтягування, футболу, волейболу, пейнтболу та стрільби з пневматичного пістолета.

У футболі боївки показали такі результати: 1 місце — Тернопіль, 2 місце — Київ, 3 місце — Львів1, 4 місце — Львів2.

Надзвичайно домашньою і теплою запам’ятається усім велика ватра, що зігріла тіла і душі та дала натхнення творити нові великі діла.

Цікавою родзинкою цьогорічного конвенту став ранковий 3-кілометровий пробіг, що нагадав «приятелям серця» обітницю плекати силу і тіла і духа. Перед від’їздом, у ході жвавих обговорень та дискусій було сформовано плани на наступний рік та прийнято ряд важливих стратегічних рішень щодо подальшої діяльності куреня.

«Орден Залізної Остроги вступає з великим завзяттям в новий пластовий сезон. Цього року вдалось багато зробити у співпраці з іншими старшопластунськими куренями для розвитку Пласту і добра України, наступного ж плануємо активно продовжувати цей шлях. Наша організація чекає від всіх нас жертовної праці, і ми до цього готові» — зазначив Комтур Гонта.

З наснагою та вірою в свої сили товариство роз’їхалося щоб працювати далі у службі Богові та Україні.

Перемога, або смерть!

Фото: Дніпро, Сталь, Хом’як.

Вгору