5 вересня відбувся Малий Конвент боївки ім. Володимира Старосольського

Львів

Ось і настав день, коли товариство львівської Боївки ім. Володимира Старосольського зібралося у братському колі, щоб поділитися емоціями від проведеного таборового літа та й загалом робочого року. Кожен заздалегідь готував звіти своєї діяльності, які мали обговорити з приятелями.

Коло присутніх зібралося чимале. Окрім членів Львівської боївки до нас долучилися друзі з Тернополя, достойним складом. Тому на час початку малого звітного конвенту, на домівці не було достатньо місця , щоб всім розташуватися, що не може не тішити.

Надалі ми розділилися на підтабори ДЧ і ДБВ. Перші залишилися обговорювати щось досить таємне, коли другі могли обдумати своє майбутнє в курені, ближче затоваришувати з іншими добровольцями.

За розвідданими ДЧ провели розмову стоячи, щоб краще мислити. Та хлопці вони витривалі, деякі добровольці чекали до 4 годин, щоб долучитися до товариства і мати свою хвилину уваги.

Після чого всі разом зібралися, щоб дізнатися яких добровольців рекомендують на Великий конвент. ДБВ мирно розійшлись по домівках, а члени ордену продовжили насичені обговорення.

Вгору